شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲
اجتماعی

سرپرست سازمان عمرانی مناطق شهر تهران خبر داد

ساخت ۱۳ پارکینگ در دستور کار سازمان ترافیک تهران/ تکمیل و افتتاح ۲ پارکینگ تا ابتدای زمستان

ساخت ۱۳ پارکینگ در دستور کار سازمان ترافیک تهران/ تکمیل و افتتاح ۲ پارکینگ تا ابتدای زمستان
سرپرست سازمان عمرانی مناطق شهر تهران گفت: پروژه پایدار سازی گود میلاد با کاربرد پایدارسازی و هم کاربرد پارکینگ برای محوطه برج میلاد با ظرفیتی حدود ۴۵۰ پارکینگ در حال ساخت است که حدود ۶ الی ۷ ماه بعد به بهره‌برداری خواهد رسید.
  بزرگنمايي:

به گزارش شاخص بازار به نقل از ایسنا، مسعود حق لطفی در خصوص برنامه‌های سازمان متبوعش برای حل معضل کمبود پارکینگ در پایتخت، اظهار داشت: سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران به عنوان بازوی اجرایی شهرداری تهران در حال حاضر 3 پارکینگ در حال ساخت دارد و امیدواریم که طی برنامه زمانبندی شده اولین پارکینگ ( پارکینگ مینابی) در اواخر پاییز به بهره‌برداری برسد، درهمین راستا تا پایان سال جاری نیز پارکینگ جوادیه به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی ادامه داد: در حال حاضر قرارداد 4 پارکینگ با مجموعه سازمان حمل و ترافیک شهرداری تهران امضاء شده و در حال طراحی آنها هستیم و فکر می‌کنم 2 مورد از آنها در اوایل زمستان آماده اجرا شود.

سرپرست سازمان عمرانی مناطق شهر تهران افزود: 2 پارکینگ دیگر هم حداکثر تا اواخر سال اقدامات شروع پروژه آن کلید خواهد خورد که طی یک برنامه 10 ماهه قرار است این 4 پارکینگ ساخته و تقدیم شهروندان تهرانی شود.

حق لطفی در ادامه به پروژه پایدارسازی گود میلاد نیز اشاره کرد و گفت: این پروژه هم با کاربرد پایدارسازی و هم کاربرد پارکینگ برای محوطه برج میلاد با ظرفیتی حدود 450 پارکینگ در حال ساخت است که حدود 6 الی 7 ماه بعد به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه با ساختن این 4 پارکینگ، تا چه اندازه به ظرفیت پارکینگ‌های شهر تهران اضافه خواهد شد؟ گفت: سازمان ترافیک شهرداری تهران اعلام کرده که نیاز به 30 هزار پارکینگ برجی دارد تا بتواند تقریباً نیازهای اولیه را تأمین کند.

بر اساس گزارش سایت شهر، سرپرست سازمان عمرانی مناطق شهر تهران افزود: برنامه آغاز ساخت 13 پارکینگ در دستور کار سازمان ترافیک شهرداری تهران برای سال 1402 بود که 4 مورد از آنها را ما در حال استارت زدن هستیم و 9 پارکینگ دیگر هم خود سازمان ترافیک رأساً به عنوان سازمان متولی در حال اجراست.


نظرات شما
آگهی ها
بانک ملی ایران
بنر شاخص بازار 3

آخرین اخبار