يکشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۲
خودرو

ایران‌خودرو مهلتی۱۰ روزه در نظر گرفت

طرح تبدیل برای تحویل زودتر از موعد برای برخی مشتریان خانواده پارس و چند ابهام

طرح تبدیل برای تحویل زودتر از موعد برای برخی مشتریان خانواده پارس و چند ابهام
گروه صنعتی ایران‌خودرو در اطلاعیه‌ای شرایط تحویل زودتر از موعد برای برخی مشتریان محصولات خانواده پارس با اولویت‌های طرح عادی تابستان ۱۴۰۲ را فعال کرده تا متقاضیان در صورت تمایل ظرف ۱۰ روز واریز وجه کنند، اما این موضوع چند ابهام به همراه دارد که از سوی ایسنا در حال پیگیری است.
  بزرگنمايي:

به گزارش شاخص بازار به نقل از ایسنا، ایران‌خودرو در اطلاعیه خود اعلام کرده است که شرایط تحویل زودتر از موعد برای برخی مشتریان خانواده پارس با اولویت‌های تابستان 1402 به صورت اختیار ایجاد شده است تا در صورت تمایل، مشتریان می‌توانند ظرف مدت 10 روز نسبت به واریز وجه اقدام کنند.  

مراتب از طریق پیامک به واجدان شرایط اولویت تابستان اطلاع‌رسانی شده است؛ در صورت عدم تمایل مشتریان، شرایط برای خودروی ثبت‌نامی ایشان متعاقبا اعلام خواهد شد.
در مورد این طرح، چند موضوع مطرح است:

- امکان تغییر نوع خودروها پس از تایید و اعلام نتیجه صورت گرفته پس از مرحله ویرایش خودروها، دیگر ممکن نخواهد بود و متقاضی (ضمن اینکه ایران‌خودرو نیز در بخشنامه‌های خود تاکید دارد) امکان تغییر نوع خودرو را ندارد؛ بنایراین این طرح تبدیل چطور ممکن شده است؟

- طرح تبدیل به چه منظور اتفاق افتاده است؟ اگر خودروی مورد انتخاب مشتری امکان تحویل در موعد مقرر (تابستان 1402) ندارد، چرا تایید صورت گرفته است؟ ضمن اینکه اعلام شده در صورت عدم تمایل به تبدیل، مراتب بعدی اطلاع‌رسانی می‌شود؟

این موضوع از سوی گروه صنعتی ایران‌خودرو در دست پیگیری است.


نظرات شما
آخرین اخبار