شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲
خودرو

قیمت خودرو امروز ۱۶ ابان رکودبارار ادامه دارد

قیمت خودرو امروز ۱۶ ابان رکودبارار ادامه دارد
قیمت خودرو امروز سه‌شنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۲ دوباره برخلاف روز گذشته، با شیب جزئی افزایش دارد. بازار خودرو طی روزهای گذشته، رکودی شده و هر باری که افزایش می‌یابد، روز بعدی به صورت کاهشی گزارش می‌شود.
  بزرگنمايي:

پایگاه خبری شاخص بازار، قیمت خودرو امروز سه‌شنبه 16 آبان 1402 افزایش جزئی را تجربه می‌کند. بازار خودرو از آغاز هفته جاری، وارد رکود دیگری شده و هر روزی که افت قیمت مشاهده می‌شود، بازار خودرو در فردای آن روز افزایشی گزارش می‌شود.

نرخ دلار در روز گذشته، تغییر چندانی نداشته و به همین دلیل، توانایی تأثیرگذاری روی بازار خودرو را ندارد. رکود به وجود آمده در بازار، به قدری قوی است که حتی افزایش قیمت کارخانه خودروهای داخلی نیز نتوانست مردم را برای خرید از بازار ترغیب کند. بنابراین به وضوح می‌توان مشاهده کرد که دید مردم به بازار خودرو تغییر کرده و نگاه سرمایه‌ای از آن، برداشته شده است.

با توجه به قیمت‌های اعلامی وب‌سایت کارنامه، قیمت خودرو امروز وضعیت آرامی را تجربه می‌کند.

قیمت خودروهای داخلی
قیمت برخی از خودروهای داخلی از آغاز روند معاملات امروز، افزایش جزئی دارد؛ اما کلیت بازار، باثبات است.

کوییک دنده‌ای R از هاچ‌بک‌های اقتصادی شرکت سایپا محسوب می‌شود که طی از آغاز معاملات هفته جاری، هیچ تغییری نداشت اما امروز با افزایش سه میلیونی، روی نرخ 355 میلیون تومان معامله می‌شود.

پژو 207i دنده دستی هاچ‌بک پرطرفدار ایران خودرو به شمار می‌رود که روز گذشته سه میلیون تومان کاهش داشت؛ امروز آن‌را جبران کرد و با افزایش سه میلیونی که نسبت به روز گذشته دارد، به نرخ 616 میلیون تومان رسیده است.

دنا پلاس 6 دنده توربوشارژ که قوی‌ترین سدان تولیدی ایران خودرو به شمار می‌رود. این خودرو با افت چهار میلیون تومانی که امروز تجربه کرد، به نرخ 741 میلیون تومان رسید.

مطالعه بیشتر:پیش بینی قیمت دلار 17 آبان 1402 / دلار تغییر کانال می‌دهد؟
تارا دستی V1 که جدیدترین نمونه از این سدان محسوب می‌شود، یکی از رکوردداران افت قیمت در بازار داخلی‌های امروز بوده است و با افت 15 میلیونی، به قیمت 727 میلیون تومان معامله می‌شود.


نظرات شما
آگهی ها
بانک ملی ایران
بنر شاخص بازار 3

آخرین اخبار