يکشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۲
راه و مسکن

ترافیک پرحجم در مسیرهای منتهی به شمال/ ممنوعیت تردد در مسیر شمال به جنوب چالوس

ترافیک پرحجم در مسیرهای منتهی به شمال/ ممنوعیت تردد در مسیر شمال به جنوب چالوس
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور را تشریح کرد.
  بزرگنمايي:

به گزارش شاخص بازار به نقل از ایسنا، سرهنگ احمد شیرانی درباره آخرین وضعیت ترافیکی راه‌ها و جاده‌های کشور اظهارکرد: با توجه به حجم بالای ترافیک تردد از محور چالوس در مسیر شمال به جنوب از مرزن آباد تا میدان امیرکبیر تا اطلاع بعدی ممنوع است و از ظهر امروز این محور در مسیر جنوب به شمال یکطرفه خواهد شد تا بار ترافیکی در این مسیر تخلیه شود.

وی افزود: درحال حاضر در مسیر جنوب به شمال محور چالوس در محدوده سرودار و حدفاصل چنارستان تا نساء و حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه ترافیک سنگین است. همچنین وضعیت مشابه در آزادراه تهران- شمال مسیر جنوب به شمال حدفاصل تونل شماره 16 تا انتهای آزادراه گزارش شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا درباره وضعیت ترافیکی در محور هراز، محور فیروزکوه و آزادراه پردیس-تهران نیز گفت: در محور هراز مسیر (جنوب به شمال) محدوده های امامزاده هاشم، قلعه دختر، لاسم، آب اسک، رینه، گزنک، بایجان و کلرد، در محور فیروزکوه مسیر (جنوب به شمال) محدوده های گیلاوند، دماوند و در آزادراه پردیس - تهران محدوده پل اتوبان بابایی و محور قدیم محدوده جاجرود ترافیک نیمه سنگین وجود دارد.

شیرانی همچنین درباره آزادراه قزوین - رشت گفت که ترافیک پرحجم اما روان در آزادراه قزوین - رشت محدوده رودبار را شاهد هستیم. در آزادراه کرج - قزوین حدفاصل مهرویلا تا حصارک و آزادراه تهران - قم محدوده مرتضی‌گرد نیز ترافیک پرحجم وجود دارد.

شیرانی درخصوص آخرین وضعیت جوی محورها، تصریح کرد: در برخی از محورهای استان‌های خراسان رضوی، خراسان شمالی و گلستان شاهد بارش باران هستیم و از این رو لازم است که رانندگان هنگام تردد در این محورها فاصله طولی مناسب را رعایت کرده و با سرعت مطمئنه رانندگی کنند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا همچنین درباره میزان تردد در جاده‌های کشور نیز گفت: ترددها در شبانه‌روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از سامانه‌های ترددشمار نسبت به روز قبل‌تر خود 7.9 درصد افزایش داشته است.

شیرانی در پایان با اشاره به پرترددترین محورهای کشور در 24 ساعت اخیر نیز گفت:طی این مدت به ترتیب آزادراه کرج - قزوین، آزادراه کرج - تهران، آزادراه تهران - کرج، آزادراه قزوین - کرج و آزادراه تهران - ساوه از پرترددترین محورها بودند.


نظرات شما
آخرین اخبار