سه شنبه ۵ تير ۱۴۰۳
مجلس

آخرین روز ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری|در حال تکمیل

آخرین روز ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری|در حال تکمیل
آخرین روز ثبت نام انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری از ساعت ۸ آغاز شد و تاکنون ۹ نفر امروز دوشنبه با حضور در ستاد انتخابات ثبت نام کرده‌اند.
  بزرگنمايي:

پایگاه خبری شاخص بازار: به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، از دقایقی پیش آخرین روز ثبت نام انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری آغاز شد.

تا روز گذشته مجموعاً 37 نفر در این انتخابات ثبت نام کردند و امروز نیز روند نام نویسی از داوطلبان تا ساعت 18 ادامه خواهد داشت.

به گزارش تسنیم، در پی شهادت آیت الله رئیسی و همراهانش، انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری یک سال زودتر از موعد و 8 تیر 1403 برگزار می‌شود.

الیاس نادران اولین ثبت نام کننده روز آخر

الیاس نادران نماینده ادوار مجلس اولین کسی بود که در همان دقایق اولیه با حضور در ستاد انتخابات کشور، برای کاندیداتوری در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت نام کرد.

چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران , 

الیاس نادران نمایندگی 4 دوره مجلس شورای اسلامی در دوره‌های هفتم، هشتم، نهم و یازدهم را در کارنامه خود دارد.

ثبت نام حسن سبحانی در انتخابات ریاست‌جمهوری

حسن سبحانی نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی با حضور در ستاد انتخابات کشور به عنوان داوطلب کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.

سبحانی استاد دانشگاه در رشته اقتصاد است و در دوره‌های پنجم، ششم و هفتم نمایندگی مجلس شورای اسلامی را برعهده داشته است.

چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران , 

حسن کامران و احمد اکبری در انتخابات ثبت‌نام کردند

حسن کامران نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی با حضور در ساختمان وزارت کشور در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد. 

چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران , 

وی در دوره‌های چهارم، پنجم، هفتم، هشتم، نهم و دهم مجلس شورای اسلامی نمایندگی مردم اصفهان را برعهده داشته‌ است.

حجت‌الاسلام احمد اکبری، مدرس حوزه علمیه نیز با حضور در ستاد انتخابات کشور، فرآیند نام‌نویسی در انتخابات ریاست‌جمهوری را تکمیل کرد. 

قاسم جاسمی و حمیده زرآبادی در انتخابات ثبت‌نام کردند

قاسم جاسمی نماینده ادوار کرمانشاه و حمیده زرآبادی نماینده اسبق قزوین با حضور در ساختمان وزارت کشور در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت نام کردند.

جاسمی در دوره‌ دهم مجلس شورای اسلامی نمایندگی مردم کرمانشاه و زرآبادی نمایندگی دوره دهم مردم قزوین در مجلس را به عهده داشت.

چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران , 

محمد ناظمی اردکانی در انتخابات ثبت‌نام کرد

محمد ناظمی اردکانی دبیرکل جامعه اسلامی مدیران با حضور در ستاد انتخابات در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کرد.

وی  وزیر تعاون در دولت اول احمدی‌نژاد بود و همچنین سابقه استانداری قم و ریاست سازمان ملی استاندارد را در کارنامه خود دارد.

چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران , 

سبحانی: اجرای اصول قانون اساسی تنها راه نجات کشور است

حسن سبحانی نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی پس از تکمیل فرآیند ثبت‌نام در انتخابات ریاست‌جمهوری در جمع خبرنگاران گفت: اینجانب ضمن اذعان به انبوه مشکلات خطیری که کشور با آن روبرو است و مطلع از آثار سوء افت سرمایه اجتماعی و پیامدهای مخرب آن در شرایط فعلی و دهه پیش رو، التزام ریاست قوه اجرایی به  اجرای همه اصول قانون اساسی را تنها راه مسالمت آمیزی می‌دانم که می‌تواند مشروط به همراهی همه ملت ایران، طی یک برنامه منضبط و نفس‌گیر میان‌مدت، نرخ رشد تخریب منجر به عدم تعادل‌های موجود در کشور را مقدمتاً کاهش و سپس کنترل کند. 

علیرضا ورناصری و حمید کریمی در انتخابات ثبت‌نام کردند

علیرضا ورناصری نماینده ادوار مسجد سلیمان و حمید کریمی نماینده اسبق ایلام با حضور در ساختمان وزارت کشور در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌ جمهوری ثبت نام کردند.

چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران , 

نادران:20 سال به مشاوره‌هایم عمل نکردند وارد صحنه شدم

الیاس نادران نماینده ادوار مجلس به عنوان نخستین داوطلب حضور در عرصه چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در روز پایانی ثبت نام‌ها با حضور در جمع خبرنگاران، گفت: با شعار «نجات اقتصاد ایران» پا به این عرصه گذاشتم.

نماینده ادوار مجلس افزود: 20 سال در انتخابات‌های مختلف به عنوان مشاور اقتصادی نامزدها توصیه‌هایی را به آنها داشتم اما در عمل اجرا نکردند و اقتصاد کشور به نقطه مطلوب خود نرسید، از این رو احساس تکلیف کردم تا خودم آستین بالا زده و وارد صحنه شوم.


نظرات شما
آخرین اخبار