شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲
تولید و تجارت

سومین رکوردشکنی روزانه کارکنان غیور فولاد خراسان در آبان‌ماه ۱۴۰۲

سومین رکوردشکنی روزانه کارکنان غیور فولاد خراسان در آبان‌ماه ۱۴۰۲
رکورد روزانه تولید شمش فولاد خراسان پس از ۵ سال شکسته شد
  بزرگنمايي:

پایگاه خبری شاخص بازار، پس از ثبت دو رکورد روزانه تولید نورد، این بار کارکنان پرتلاش واحد فولادسازی شرکت مجتمع فولاد خراسان، رکوردشکنی کردند.


به گفته معاون بهره‌برداری فولاد خراسان، نیروهای پرتلاش واحد فولادسازی این مجتمع روز پنج‌شنبه 25 آبان ماه موفق شدند رکورد مجموع تولید 4 هزار و 252 تن شمش را در یک شبانه روز کاری ثبت کرده و رکورد پیشین این ناحیه را که در دی ماه 1397 ثبت شده بود، 34 تن ارتقا دهند.این موفقیت در حالی رقم خورد که کارکنان واحد فولادسازی شماره 2، در همین روز با تولید 2هزار و 223 تن شمش، رکورد قبلی خود را 23 تن ارتقا دادند.


 معاون بهره‌برداری فولاد خراسان شکستن پیاپی رکوردهای روزانه تولید را بیش از هر چیز ناشی از حمایت‌های مدیریت عالی شرکت، انگیزه، توانمندی و تعهد کارکنان، آماده به کاری بالای تجهیزات و پشتیبانی و تامین مناسب و به موقع ملزومات تولید دانست.


 فضیلتی با بیان این که رکورد پیشین تولید روزانه شمش فولادی، 34 تن ارتقا یافته افزود: این موفقیت در حالی رقم خورد که آخرین رکورد ثبت شده از تولید روزانه مجموع دو‌ واحد فولادسازی، با 4 هزار و 218 تن، در دی ماه سال 1397 ثبت شده بود.


فضیلتی با اشاره به شرایط بسیار مساعد حاکم بر تامین مواد اولیه، ملزومات تولید و انگیزه‌ و روحیه‌ منابع انسانی شرکت ابراز امیدواری کرد که روند رو به رشد تولید در ماه‌های آتی‌ همچنان استمرار یابد.


نظرات شما
آگهی ها
بانک ملی ایران
بنر شاخص بازار 3

آخرین اخبار