چهارشنبه ۹ فروردين ۱۴۰۲
ورزشی

همه دنیا علی دایی را دیدند

نگاه تحسین‌آمیز فورمیگا به شهریار فوتبال ایران

نگاه تحسین‌آمیز فورمیگا به شهریار فوتبال ایران
علی دایی اسطوره فوتبال ایران جایزه بازی جوانمردانه فیفا را به بازیکن کرمونزه اعطا کرد.
  بزرگنمايي:

به گزارش شاخص بازار به نقل از "ورزش سه"، مراسم د بست یا بهترین‌های سال فیفا، دوشنبه شب در پاریس، پایتخت فرانسه برگزار شد که طی آن، جوایز مختلف به نفرات برتر داده شد که در این میان، اعطای جایزه بازی جوانمردانه برای علاقه‌مندان به فوتبال در ایران حس و حال دیگری داشت.

علی دایی اسطوره فوتبال ایران که به دعوت فیفا در این مراسم حضور پیدا کرده بود، برای اعطای جایزه بازی جوانمردانه روی صحنه آمد تا لوح یادبود را به فرد برتر اعطا کند. او به همراه فورمیگا، ستاره سابق تیم ملی زنان برزیل وارد صحنه شد تا این جایزه را به فرد برگزیده اهدا کند.

1806699
علی دایی به همراه فورمیگا، ستاره سابق تیم ملی زنان برزیل برای اهدای جایزه بازی جوانمردانه وارد صحنه شدند که لوکوشویلی به دلیل غیبت در سالن برگزاری مراسم، نتوانست جایزه‌اش را دریافت کند و به صورت تماس تصویری درخصوص دریافت این جایزه سخن گفت.
1806700

سادیو مانه از بایرن مونیخ، لوکا لوکوشویلی از تیم کرمونزه ایتالیا و کاماوینگا از رئال مادرید سه کاندیدای نهایی دریافت جایزه بازی جوانمردانه بودند که در نهایت لوکوشویلی که در جریان یکی از مسابقات توانسته بود جان بازیکنی را نجات دهد، جایزه برتر را از آن خود کرد.

لوکوشویلی که تیمش باید امروز به مصاف رم برود، نتوانست در این مراسم حضور پیدا کند و به صورت تماس تصویری صحبت‌هایش را به زبان آورد و نتوانست جایزه‌اش را از دست علی دایی دریافت کند.

پس از صحبت‌های لوکوشویلی، علی دایی لوح یادبود را به نماینده این بازیکن اعطا کرد.


نظرات شما
آگهی ها
بنر شاخص بازار 1
قالی شویی پایدار
بنر شاخص بازار 2
بنر شاخص بازار 3

آخرین اخبار