سه شنبه ۲۸ فروردين ۱۴۰۳
خودرو

واکنش بازار به خبر توقف تولید پژو ۲۰۶ چه بود؟

واکنش بازار به خبر توقف تولید پژو ۲۰۶ چه بود؟
بررسی بازار خودرو امروز (سه‌شنبه ۲۵ بهمن ماه) نشان می‌دهد که هر چند قیمت‌ پرتیراژهای خودروسازان نسبت به یکماه پیش افزایشی رقم خورده اما نسبت به روز گذشته (دوشنبه) قیمت برخی محصولات کاهش یافته است.
  بزرگنمايي:

به گزارش شاخص بازار به نقل از ایسنا، رصد قیمت انواع پرتیراژهای خودروسازان در بازار امروز (سه‌شنبه) نشان می‌دهد که هر چند محصولات خودروسازان در بازار نسبت به دی ماه گران‌تر شده‌اند اما قیمت برخی محصولات هم بعضا تا 10 میلیون تومان نسبت به روز گذشته (دوشنبه) ارزان‌تر قیمت‌گذاری، آگهی و معامله شده‌اند.

البته بشترین کاهش مختص پژو 207 اتوماتیک به میزان 60 میلیون تومان است.

در حالی که دیروز، به صورت رسمی اعلام شد که خط تولید محصولات خانواده پژو 206‌ها در اسفند ماه سال جاری پس از تحقق تعهدات به مشتریان متوقف خواهد شد و دیگر محصولی از این خانواده تولید نمی‌شود. به دنبال این خبر، انتظار می‌رفت که قیمت این خودرو در بازار با افزایش روبرو شود اما بررسی قیمت آن نشان می‌دهد این افزایش چندان زیاد نبوده و به پنج میلیون تومان بسنده کرده است ؛ در حالیکه تا پیش از اعلام توقف تولید پژو 206 تیپ 2 در بازار 460 تا 470 میلیون تومان بود امروز در بازار 480 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.  

پژو 206 تیپ 5 نیز با پنج میلیون تومان افزایش قیمت نسبت به روز گذشته، به 535 میلیون تومان رسیده است.

در مقابل اما در بازار امروز (سه‌شنبه) نسبت به دیروز، پارس LX، دنا معمولی و هایما S7 توربوپلاس هر یک 10 میلیون تومان کاهش قیمت داشته‌اند.

مقایسه قیمت‌ خودروهای پرتیراژ در پایان، نیمه دی ماه، روز گذشته (24 بهمن ماه) و امروز (سه‌شنبه 25 بهمن ماه) به شرح زیر است:نظرات شما
آخرین اخبار