جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
ورزشی

افتتخار افرینی تیم فوتبال چادرملو اردکان ، لیگ برتر فوتبال ایران

افتتخار افرینی تیم فوتبال چادرملو اردکان ، لیگ برتر فوتبال ایران
پیام تبریک رئیس هیات مدیره شرکت معدنی و صنعتی چادرملو خطاب به مدیران کادر فنی بازیکنان و هواداران تیم فوتبال چادرملو اردکان
  بزرگنمايي:

پایگاه خبی شاخص بازار:

بسم‌الله الرحمن الرحیم 
افتخارآفرینی تیم فوتبال چادرملو اردکان در مسیر دشوار رقابت و صعود به لیگ برتر فوتبال ایران در امتداد موفقیت های مجموعه معدنی و صنعتی چادرملو، نویدبخش افقی نو و چشم اندازی جدید برای این مجموعه عظیم می باشد.
این موفقیت و صعود شایسته را به همه اهالی دیار استان یزد به ویژه مردم شریف شهرستان اردکان تبریک عرض می کنم.
بدون تردید این موفقیت، موجب تقویت امید و همدلی در بین آحاد جامعه و به خصوص جوانان خواهد شد و زمینه مناسبی برای ظهور و بروز استعدادهای ورزشی منطقه ایجاد خواهد کرد.
شیرین تر از صعود، شور و نشاطی است که بواسطه این توفیق در بین کارکنان مجموعه صنعتی چادرملو و نوجوانان و جوانان ورزش دوست این سامان پدید آمده است. 
اینجانب ضمن تبریک این صعود غرورانگیز، به نوبه خود از تلاش تمامی بازیکنان، کادر فنی، مسئولان باشگاه، مدیران مجموعه صنعتی و معدنی چادرملو، مدیران استان و شهرستان بویژه دکتر محمدرضا دشتی اردکانی (نماینده سابق مردم اردکان) که نقشی موثر و بسزا در ایجاد و پویایی باشگاه فرهنگی ورزشی چادرملو اردکان داشتند و همه کسانی که باعث خلق این صعود و شادی مردم شدند صمیمانه تشکر می کنم.
امیدوارم با برنامه ریزی مدون، این موفقیت ها تداوم یابد و تیم فوتبال چادرملو اردکان نماینده شایسته ای برای استان یزد در لیگ برتر فوتبال ایران باشد.


 محمود صلاحی
رئیس هیات مدیره شرکت معدنی و صنعتی چادرملو


نظرات شما
آخرین اخبار