سه شنبه ۵ تير ۱۴۰۳
ورزشی

سه امتیاز طلایی پرسپولیس در قزوین؛ یک گام تا جام

سه امتیاز طلایی پرسپولیس در قزوین؛ یک گام تا جام
تیم فوتبال پرسپولیس با برتری خارج از خانه سه بر یک مقابل شمس‌آذر قزوین، تنها یک گام با کسب جام قهرمانی لیگ برتر فاصله دارد.
  بزرگنمايي:

پایگاه خبری شاخص بازار، به گزارش سه‌شنبه شب ایرنا، دیدارهای هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران، از ساعت 20 به صورت همزمان آغاز شد، اما دیدار شمس‌آذر و پرسپولیس به‌دلیل روشن نشدن یکی از پروژکتورهای ورزشگاه سردار آزادگان قزوین با 20 دقیقه تاخیر آغاز به کار کرد. پرسپولیس که رقابت تنگاتنگی با استقلال برای رسیدن به قهرمانی دارد در این دیدار حساس به میهمانی شمس‌آذر رفت و در نهایت به برتری سه بر یک دست یافت تا با 65 امتیاز به صدرنشینی خود ادامه داده و در آستانه کسب عنوان قهرمانی قرار بگیرد.

قضاوت این دیدار را موعود بنیادی‌فرد با کمک‌های محمد عطایی و علی احمدی برعهده دارد.

بازی در حالی آغاز شد که پرسپولیس برای حفظ صدرنشینی و نزدیک شدن به قهرمانی، باید به برتری دست یابد و شمس‌آذر نیز که یکی از تیم‌های خوب فصل جاری بوده، در این دیدار خانگی درپی کسب امتیاز است تا به روند مناسب خود، ادامه دهد.

این دیدار با سرعت بالا و روش تهاجمی از سوی هر دو تیم آغاز شد و از همان ابتدا، بازیکنان به دنبال ایجاد موقعیت بودند. نخستین فرصت گلزنی در دقیقه پنجم برای شمس‌آذر به دست آمد که ضربه محمد پاپی را بیرانوند دفع کرد.

در دقیقه 19، تعلل مدافع میزبان موجب شد تا توپ به عیسی آل‌کثیر برد و در حالی که او می‌توانست دروازه را باز کند با یک پاس خوب موجب شد تا اورونوف دروازه خالی میزبان را گشوده و گل نخست پرسپولیس را ثبت کند.

در ادامه، بازیکنان شمس‌آذر برای جبران گل خورده، با دوندگی بالا و ارسال از جناحین، دروازه پرسپولیس را چند مرتبه تهدید کردند.

در نهایت نیمه نخست این دیدار با برتری یک بر صفر شاگردان اوسمار به اتمام رسید.

نیمه دوم با میدان‌داری بازیکنان پرسپولیس آغاز شد و آنها به دنبال حفظ گل زده خود بودند.

در دقیقه 51، اشتباه مسعود ریگی موجب شد تا بازیکن شمس‌آذر به خوبی توپ را روی دروازه ارسال کرده و امیرمحمد نسایی با ضربه سر، گل تساوی را به ارمغان بیاورد.


نظرات شما
آخرین اخبار