شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲
ورزشی

عجیب اما واقعی؛ شرکت توسعه: سازمان لیگ نامه‌ای برای برگزاری دیدار پیکان - پرسپولیس به ما نزده بود!

عجیب اما واقعی؛ شرکت توسعه: سازمان لیگ نامه‌ای برای برگزاری دیدار پیکان - پرسپولیس به ما نزده بود!
مدیر روابط عمومی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، توضیحاتی را درخصوص شرایط ورزشگاه آزادی در آستانه برگزاری دیدار تیم‌های پیکان و پرسپولیس ارائه کرد.
  بزرگنمايي:

به گزارش شاخص بازار به نقل از خبرگزاری تسنیم، در شرایطی که چند ساعت تا زمان آغاز دیدار تیم‌های پیکان و پرسپولیس باقی مانده، مدیرعامل مجموعه ورزشگاه آزادی در نامه‌ای به سازمان لیگ اعلام کرده که این ورزشگاه شرایط میزبانی از دیدار تیم‌های پیکان و پرسپولیس را ندارد.

شهاب مالمیر مدیر روابط عمومی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در این باره به خبرگزاری تسنیم گفت: ورزشگاه آزادی در حال مرمت و تعمیر است و به همین دلیل تجهیزات و ماشین‌آلات زیادی در این مجموعه حضور دارند. طبیعی است که در زمان برگزاری یک مسابقه، باید این تجهیزات و ماشین‌آلات از ورزشگاه خارج شوند و پس از برگزاری مسابقه، برای ادامه بازسازی به ورزشگاه بازگردانده شوند.

وی ادامه داد: سازمان لیگ چیزی درخصوص برگزاری دیدار پیکان و پرسپولیس به ما اعلام نکرده بود و ما این موضوع را در رسانه‌ها خواندیم. بر همین اساس صبح امروز به سازمان لیگ نامه زدیم و این سازمان پاسخ داد. اکنون هم تیم فنی شرکت توسعه را به ورزشگاه آزادی فرستاده‌ایم تا ببینیم می‌توانند در مدت زمان باقیمانده تا مسابقه امروز، این تجهیزات و ماشین‌آلات را جمع‌آوری و خارج کنند یا خیر.

مالمیر عنوان کرد: معمولاً حداقل در فاصله 24 ساعت تا آغاز مسابقه به ما اعلام می‌شود و این تجهیزات را خارج می‌کنیم. هیچ‌وقت مشکلی در برگزاری مسابقات نداریم؛ به شرط آنکه به ما اعلام شود.

طبق برنامه قرار است تیم‌های پیکان و پرسپولیس ساعت 18 امروز در چارچوب هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر بروند.


نظرات شما
آخرین اخبار