چهارشنبه ۹ فروردين ۱۴۰۲
بورس

پول حقیقی‌های بورس به کدام گروه‌ها رفت؟

پول حقیقی‌های بورس به کدام گروه‌ها رفت؟
طی معاملات امروز بازار سرمایه بیشترین پول حقیقی‌ها به گروه‌های سیمان و انبوه‌سازی وارد شد، در حالی که بیشترین خروج پول این گروه از صندوق‌ها و نفتی‌ها بوده است.
  بزرگنمايي:

به گزارش شاخص بازار به نقل از ایسنا، شاخص کل بورس امروز با 10 هزار و 276 واحد کاهش تا رقم یک میلیون و 785 هزار واحد سقوط کرد. این در حالی است که شاخص کل با معیار هم‌وزن با 711 واحد افزایش تا رقم 538 هزار و 275 واحد صعود کرد. در این بازار 510 هزار معامله به ارزش 71 هزار و 782  میلیارد ریال انجام شد.

44 درصد نمادهای بورسی امروز مثبت و 56 درصد منفی بودند که از میان آن‌ها فولاد مبارکه اصفهان، توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه و گروه مپنا نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی بورس گذاشتند.

شاخص کل فرابورس نیز با کاهشی 61 واحدی در رقم 22 هزار و 722 واحد ایستاد. در این بازار 267 هزار معامله به ارزش 1962 میلیارد ریال انجام شد.

46 درصد نمادهای فرابورسی مثبت و 54 درصد منفی بودند و از میان آن‌ها گروه انتخاب الکترونیک ارمان نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل بیمه پاسارگاد و پویا زرکان آق دره نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس گذاشتند.


نظرات شما
آگهی ها
بنر شاخص بازار 1
قالی شویی پایدار
بنر شاخص بازار 2
بنر شاخص بازار 3

آخرین اخبار