شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲
تولید و تجارت

حمایت فولاد مبارکه از ۴۰۰ طرح دانشگاهی/تحقق اهداف فولاد مبارکه با نگاه کلان به ظرفیتهای داخلی

حمایت فولاد مبارکه از ۴۰۰ طرح دانشگاهی/تحقق اهداف فولاد مبارکه با نگاه کلان به ظرفیتهای داخلی
مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در آیین افتتاح مرکز نوآوری این شرکت در دانشگاه اصفهان: در حوزه نوآوری، به نوآوری باز روی آورده‌ایم و طی یک سال گذشته تلاش ما این بود که همه دانشجویان، اساتید و ظرفیت‌های دانشگاهی، هسته‌های فناورانه، شرکت‌های نوپا و شرکت‌های نابالغ را استفاده کنیم تا اصفهان را به قطب فناوری و نوآروی کشور تبدیل کنیم.
  بزرگنمايي:

پایگاه خبری شاخص بازار، محمدیاسر طیب‌نیا، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در آیین افتتاح مرکز نوآوری این شرکت در دانشگاه اصفهان: در حوزه نوآوری، به نوآوری باز روی آورده‌ایم و طی یک سال گذشته تلاش ما این بود که همه دانشجویان، اساتید و ظرفیت‌های دانشگاهی، هسته‌های فناورانه، شرکت‌های نوپا و شرکت‌های نابالغ را استفاده کنیم تا اصفهان را به قطب فناوری و نوآروی کشور تبدیل کنیم.


این امر نیازمند زیرساخت‌هایی ازجمله توسعه زیرساخت‌های علمی در مراکز دانشگاهی است که مراکز نوآوری صنایع از جمله این زیرساخت‌هاست. تخصیص گرنت‌ها از جمله اتفاقاتی است که به صورت جدی در فولاد مبارکه دنبال می‌شود به گونه‌ای که تاکنون بیش از یک هزار و 200 موضوع بررسی شده و بالغ بر 400 طرح برای حل مسایل و مشکلات صنعت فولاد و دیگر صنایع برای مشارکت مورد تایید قرار گرفته است‌‌.


آیین افتتاح مرکز نوآوری فولادمبارکه دانشگاه اصفهان امروز با حضور مدیرعامل فولاد مبارکه و رئیس دانشگاه اصفهان برگزار شد.


 


نظرات شما
آگهی ها
بانک ملی ایران
بنر شاخص بازار 3

آخرین اخبار