يکشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۲
بانک و بیمه

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران:

باید مسیر درستی برای پرداخت به پزشکان و کادر سلامت در طرح پزشک خانواده انتخاب کنیم

باید مسیر درستی برای پرداخت به پزشکان و کادر سلامت در طرح پزشک خانواده انتخاب کنیم
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: باید مسیر درستی برای پرداخت به پزشکان و کادر سلامت در طرح پزشک خانواده انتخاب کنیم.
  بزرگنمايي:

به گزارش شاخص بازار به نقل از پایگاه خبری سازمان بیمه سلامت ایران، دکتر محمد مهدی ناصحی در حاشیه روز دوم اجلاس سراسری مدیران ارشد سازمان بیمه سلامت ایران با بیان اینکه شاخص بیمه در کشور بسیار حائز اهمیت است گفت: باید بتوانیم در برنامه‌ریزی‌ها مسیری را طی کنیم که در چند سال آینده از مسیر طی شده و برنامه‌های تدوین شده پشیمان نشویم.
مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران با تاکید بر اینکه در استان‌ها به‌ خوبی می‌شود، مشکلات را رصد کرد، گفت: پذیرای نقدها، راهکارها و پیشنهادهای سازنده و راهبردی هستیم.
وی با بیان اینکه دبیرخانه اجلاس کشوری مدیران ارشد سازمان بیمه سلامت دائمی است، عنوان کرد: پیشنهادات و راهکارها به دبیرخانه ارسال شود، باید مسیر درستی برای پرداخت به پزشکان و کادر سلامت در طرح پزشک خانواده مبتنی بر نظام ارجاع انتخاب کنیم، پیشنهادات در این خصوص ارائه شود.
دکتر ناصحی با بیان اینکه خیریه امدادگران عاشورا یک فرصت مغتنم برای کمک به بیماران نیازمند است، خاطرنشان کرد: باید بیماران صعب‌العلاج در کشور نشان‌دار شوند و در ارائه خدمات و پرداختی بین بیماران در دهک‌های مختلف تفاوت قائل شویم، اکنون پرداختی به تمام بیماران یکسان است.
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران با تاکید بر اینکه باید برای تک تک بیماران برنامه داشته باشیم، توضیح داد: برای بیمه اتباع خارجی می‌توان از ظرفیت خیرین بهره‌مند شد.
وی بیان کرد: رفع نواقص نسخه الکترونیک در اولویت قرار دارد، بنابر این پیشنهادات در این خصوص ارائه شود.


نظرات شما
آخرین اخبار