چهارشنبه ۹ فروردين ۱۴۰۲
مجلس

موسوی لارگانی: تورم به درد روزمره اقتصاد تبدیل شده است

موسوی لارگانی: تورم به درد روزمره اقتصاد تبدیل شده است
نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: امروز سوال مردم از نمایندگان خود این است که شما در مجلس چه می‌کنید که هر روز فشار زندگی بر ما چند برابر می‌شود؟
  بزرگنمايي:

به گزارش شاخص بازار به نقل از ایسنا، سید ناصر موسوی لارگانی در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی خطاب به هیات رئیسه بیان کرد: مجلس دو وظیفه قانون‌گذاری و نظارت را برعهده دارد. اما اقتدار مجلس به بستر نظارتی آن باز می‌گردد. متاسفانه هیات رئیسه براساس سلیقه مجلس را اداره کرده و آیین‌نامه را زیر پا می‌گذارد.

وی در ادامه اظهار کرد: سوالی که ماه‌ها پیش توسط هیات رئیسه در مجلس شورای اسلامی اعلام وصول شده است در دستور کار قرار نمی‌گیرد و در پاسخ می‌گوید چون شما قبلا سوالی را مطرح کرده‌اید دیگر نوبت شما نیست کجای آیین‌نامه چنین چیزی را گفته است؟ سوال از وزرا باید به ترتیب اعلام وصول در دستور کار مجلس قرار گیرد.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این عملکرد سلیقه‌ای منجر به نابودی مجلس می‌شود. موضوع تورم به درد روزمره اقتصاد تبدیل شده است. مردم از ما می‌پرسند شما در مجلس چه می‌کنید که هر روز فشار زندگی ما چند برابر می‌شود؟ سوال مردم این است که فرق دولت آقای رئیسی با دولت آقای روحانی در چیست؟


نظرات شما
آگهی ها
بنر شاخص بازار 1
قالی شویی پایدار
بنر شاخص بازار 2
بنر شاخص بازار 3

آخرین اخبار