شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳
بورس

پایان هفته بورس با چراغ سبز

پایان هفته بورس با چراغ سبز
بازار سرمایه امروز (چهارشنبه) نیز روند مثبت روزهای گذشته خود را ادامه داد و با شاخص کل بورس با افزایش بیش از ۳۰۰۰ واحدی روی دو میلیون و ۵۶ هزار واحد ایستاد.
  بزرگنمايي:

به گزارش شاخص بازار به نقل از ایسنا، بازار سرمایه امروز هم مانند همه روزهای هفته جاری روند صعودی داشت و شاخص کل بورس با 3345 واحد رشد به دو میلیون و 56 هزار واحد رسید. شاخص کل هم وزن نیز با افزایش 2578 واحدی روی 698 هزار و 768 واحد ایستاد.

در این بازار بیش از 329 هزار معامله به ارزشی بالغ بر 43 هزار و 92 میلیارد ریال انجام شد.

نمادهای تاثیرگذار بر شاخص کل بورس شامل ملی صنایع مس ایران، پالایش نفت اصفهان، گسترش نفت و گاز پارسیان، کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، صنایع پتروشیمی خلیج فارس، بانک ملت و سرمایه‌ گذاری غدیر بودند که به غیر از پتروشیمی خلیج فارس و پالایش نفت اصفهان دیگر نمادهای مذکور روند مثبتی را نسبت به روز گذشته داشتند.

فرابورس نیز امروز روند صعودی داشت و شاخص کل آن با 13 واحد افزایش به 25 هزار و 4 واحد رسید.

در این بازار نیز بالغ بر 166 هزار معامله به ارزشی بیش از 29 هزار و 808 میلیارد ریال انجام شد.

فولاد هرمزگان جنوب، تجلی توسعه معادن و فلزات، مدیریتی انرژی امید تابان‌ هور، پلیمر آریاساسول، گروه انتخاب الکترونیک آرمان، پویا زرکان آق‌دره و بانک سامان نمادهای تاثیرگذار بر شاخص بورس بودند که به غیر از مدیریت انرژی امید تابان هور گروه انتخاب الکترونیک آرمان و پویا زرکان آق‌دره دیگر نمادها روند مثبتی نسبت به روز گذشته داشتند.


نظرات شما
آخرین اخبار