شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲
اجتماعی

رئیس پلیس گذرنامه فراجا خبر داد

آغاز موج بازگشت زائران اربعین حسینی به کشور از چهارشنبه/۴ درصد از سفرها هوایی بوده است

آغاز موج بازگشت زائران اربعین حسینی به کشور از چهارشنبه/۴ درصد از سفرها هوایی بوده است
رئیس پلیس گذرنامه فراجا گفت: از چهارشنبه هشتم شهریور ماه موج بازگشت زائران اربعین حسینی به داخل کشور آغاز شده است.
  بزرگنمايي:

به گزارش شاخص بازار به نقل از ایسنا، سردار علی ذوالقدر با تأکید بر اینکه در ارتباط با صدور گذرنامه با عقب ماندگی مواجه نیستیم و کار به روز به جلو می‌رود، تصریح کرد: تقریباً اداره گذرنامه ها خلوت شده است.

این مقام مسئول در فراجا با بیان اینکه در ارتباط با صدور و چاپ گذرنامه‌های درخواستی زائران به روز هستیم، گفت: ممکن است برخی از درخواست‌ها با نقص پرونده مواجه شده باشد و این نقص پرونده و عدم تطبیق اطلاعات داده شده از سوی فرد متقاضی با اطلاعات مندرج در ثبت احوال مانع صدور گذرنامه شده باشد.

ذوالقدر همچنین با بیان اینکه امروز جمعه هم اداره گذرنامه از 8 صبح تا 2 بعدازظهر فعالیت خواهد کرد، اظهارکرد: زائرانی که در خواست صدور گذرنامه کرده‌اند، می‌توانند با ارسال کد ملی خود به شماره 193 در جریان قرار بگیرند که صدور گذرنامه درخواستی آنها در چه مرحله‌ای قرار دارد.

وی که در یک برنامه رادیویی سخن می‌گفت، در بخشی دیگر از صحبت‌های خود گفت: از اول ماه صفر تاکنون بیش از دو میلیون و ششصد هزار نفر زائر ازمرزهای کشور خارج شده‌اند و 700 هزار نفر نیز به داخل کشور بازگشته‌اند و ما از هارشنبه هشتم شهریور ماه شاهد آغاز موج بازگشت زائران به داخل کشور هستیم.

رئیس پلیس گذرنامه فراجا با بیان اینکه بیشترین تردد زائران به ترتیب از مرزهای مهران، شلمچه، خسروی و چذابه صورت گرفته است، خاطرنشان کرد : 4 درصد از سفر به عتبات عالیات در این ایام از طریق مرز هوایی انجام شده است.


نظرات شما
آگهی ها
بانک ملی ایران
بنر شاخص بازار 3

آخرین اخبار