جمعه ۴ خرداد ۱۴۰۳
راه و مسکن

اعلام ممنوعیت‌های ترافیکی جاده‌ها در تعطیلات پیش‌رو/ احتمال یک‌طرفه‌شدن چالوس و هراز

اعلام ممنوعیت‌های ترافیکی جاده‌ها در تعطیلات پیش‌رو/ احتمال یک‌طرفه‌شدن چالوس و هراز
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی جاده‌های کشور در تعطیلات روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه را تشریح کرد و از احتمال یک‌طرفه شدن محورهای چالوس و هراز خبر داد.
  بزرگنمايي:

به گزارش شاخص بازار به نقل از ایسنا، سرهنگ احمد شیرانی به تشریح محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی جاده‌های کشور در تعطیلی روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه پرداخت و گفت:‌ برابر تدابیر اتخاذ شده محدودیت‌های ترافیکی در برخی از جاده‌های کشور از ظهر امروز سه‌شنبه 22 فروردین آغاز شده و تا صبح روز شنبه 26 فروردین ماه ادامه خواهد داشت. بر این اساس تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر امروز تا ساعت 6 صبح روز شنبه از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است. البته تردد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع است.

وی درباره محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های تردد برای خودروهای سواری در جاده چالوس نیز گفت‌: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 تا 24 روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه هفته جاری از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 24  همان روز از میدان امیرکبیر کرج  و آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد بصورت یکطرفه انجام خواهد شد.

شیرانی با بیان اینکه تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 تا 24 روز های پنج شنبه و جمعه در جاده چالوس از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است، گفت‌: در صورت اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران نیز به‌صورت یکطرفه خواهد بود.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا درباره محدودیت‌های تردد در جاده هراز نیز اظهارکرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا  24 روزهای پنج شنبه و جمعه هفته جاری از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 24 همان روز از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) بصورت یکطرفه خواهد بود.

به گفته وی تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس همچنان ممنوع است. در محور هراز نیز تردد کلیه تریلرها ممنوع است. همچنین تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری و همچنین از ساعت 6 تا 24 روزهای پنجشنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است.  

شیرانی درباره محدودیت تردد در محور تهران – فیروزکوه – قائم شهر نیز اظهارکرد:‌ تردد انواع تریلرها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روزهای پنج شنبه و جمعه از محور تهران – فیروزکوه – قائم شهر ممنوع است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا با بیان اینکه یک‌طرفه شدن جاده‌ها قطعی نیست و منوط به تصمیم فرمانده میدان است، گفت:‌ اجرای محدودیت‌های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محورها خواهد بود و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد، با هماهنگی اجرای محدودیت ها لغو خواهد شد.


نظرات شما
آخرین اخبار