يکشنبه ۶ فروردين ۱۴۰۲
بورس

صعود بی جان شاخص بورس

صعود بی جان شاخص بورس
هر چند روند حرکت شاخص کل بورس امروز صعودی بود اما شدت صعود آن در ساعات میانی معاملات بیشتر شد و باعث شد شاخص تا رقم یک میلیون و ۷۸۴ هزار واحد نیز صعود کند اما در ساعات پایانی این صعود بی جان شد و شاخص در رقم یک میلیون و ۷۸۲ هزار واحد ایستاد.
  بزرگنمايي:

به گزارش شاخص بازار به نقل از ایسنا، شاخص کل بورس امروز با 1364 واحد افزایش در رقم یک میلیون و 782 هزار واحد ایستاد. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز با صعودی 1930 واحدی رقم 541 هزار و 35 واحد را ثبت کرد. در این بازار 755 هزار معامله به ارزش 80 هزار و 166 میلیارد ریال انجام شد. 49 درصد نمادهای بورسی مثبت و 51  درصد منفی بودند و از میان آن‌ها سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی و مخابرات ایران نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل صنایع پتروشیمی خلیج فارس نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی بورس گذاشتند.

در آن سوی بازار سرمایه شاخص کل فرابورس تنها یک درصد افزایش داشت و رقم 22 هزار و 708 واحد را ثبت کرد. در این بازار 498 هزار معامله انجام شد که 466 هزار و 920 میلیارد ریال انجام شد. از میان نمادهای فرابورسی 47 درصد نمادها مثبت و 53 درصد منفی بودند که از میان آن‌ها بیمه پاسارگاد و سرمایه‌گذاری مالی سپهر صادرات نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی و در مقابل صنایع گلدیران نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی فرابورس گذاشتند.


نظرات شما
آگهی ها
بنر شاخص بازار 1
قالی شویی پایدار
بنر شاخص بازار 2
بنر شاخص بازار 3

آخرین اخبار