سه شنبه ۵ تير ۱۴۰۳
مجلس

دعوت جامعه مهندسان ساختمان از رئیس مجلس برای کاندیداتوری

دعوت جامعه مهندسان ساختمان از رئیس مجلس برای کاندیداتوری
جامعه مهندسان ساختمان از قالیباف که مجددا به عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی انتخاب شده است خواستار کاندیداتوری برای ریاست جمهوری شد.
  بزرگنمايي:

پایگاه خبری شاخص بازار: به گزارش خبرنگار اقتصاد آنلاین؛ جامعه مهندسان ساختمان از محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی خواست برای کاندیداتوری ریاست جمهوری ثبت نام کند.
بسم الله الرحمن الرحیم

وَمَن یَتَوَلَّ اللَّهَ وَرَسولَهُ وَالَّذینَ آمَنوا فَإِنَّ حِزبَ اللَّهِ هُمُ الغالِبون

جناب آقای دکتر قالیباف
ریاست محترم مجلس شورای اسلامی

با سلام و دعای خیر؛
همان‌گونه که رهبر معظم انقلاب اسلامی تأکید فرمودند، علیرغم فقدان تلخ «خدمتگزار صمیمی و مخلص و باارزش»، مسیر پیشرفت و اعتلای ایران اسلامی و خدمت به مردم متوقف نخواهد شد.

در این راستا، ادامه راه نیمه‌تمام شهید جمهور و یاران خدوم ایشان با رویکرد تقویت نقاط قوت دولت و ترمیم نقاط ضعف آن، ضرورت دارد.

ما جمعی از جامعه بزرگ مهندسان ساختمان با جمعیتی بالغ بر 600 هزار مهندس و خانواده‌های ایشان، با عنایت به کارنامه درخشان حضرتعالی در موضوع حمایت از مهندسان به‌ویژه هموار کردن مسیر احیای شناسنامه فنی و ملکی ساختمان، بیمه مهندسان و چندین و چند دستاورد دیگر و اشراف حداکثری حضرتعالی با مسائل ریز و درشت کشور، ضمن اعلام حمایت همه جانبه مهندسان ساختمان از حضرتعالی، در کمال فروتنی لازم دانستیم که از شما درخواست کنیم تا با هدف خدمت خالصانه به این ملت شریف، پای در میدان خدمت و این سنگر خطیر گزارده و برای این امر مهم اقدام نمایید.


نظرات شما
آخرین اخبار