سه شنبه ۵ تير ۱۴۰۳
خودرو

آزادسازی پول‌های بلوکه شده متقاضیان خودرو

آزادسازی پول‌های بلوکه شده متقاضیان خودرو
به گفته رئیس سازمان توسعه تجارت از روز دوشنبه ۷ خرداد اولویت‌بندی اولین دور از فروش خودروهای برقی مشخص شده و وجوه بلوکه‌شده مشتریان آزاد و قابل برداشت است همچنین از هفته آینده نتایج مشخص و بر روی سایت سامانه بارگذاری خواهد شد.
  بزرگنمايي:

پایگاه خبری شاخص بازار، ه نقل از ایلنا، مهدی ضیغمی رئیس سازمان توسعه تجارت ایران گفت: برای متقاضیان خودروهای برقی وارداتی که در بازه زمانی هفت روزه 27 اردیبهشت تا دوم خرداد ماه نسبت به افتتاح حساب وکالتی و واریز وجه 100 میلیون تومانی در این حساب اقدام کرده‌ بودند، از عصر روز یکشنبه 30 اردیبهشت تا ساعت 23 و 59 دقیقه شنبه شب پنجم خرداد ماه این امکان فراهم بود که از میان هفت مدل خودروی برقی وارداتی عرضه شده از طریق سامانه یکپارچه خودروهای برقی برای انتخاب و ثبت درخواست یک خودرو آن هم بدون شرایط و محدودیت ثبت‌نام‌ در طرح‌های فروش خودروها اقدام کنند.

وی افزود: در این دور از عرضه خودروهای برقی وارداتی از هفت محصول عرضه شده دو خودرو دارای قیمت قطعی در مبادی ورودی و پنج خودرو دارای قیمت‌ علی‌الحساب در مبادی ورودی بودند.

رئیس سازمان توسعه تجارت از انجام فرآیند اولویت‌بندی ثبت‌نام‌کنندگان خبر داد و اعلام کرد: با مشخص شدن اولویت‌بندی‌ها، نتایج این دور از فروش خودروهای برقی هفته آینده اعلام و بر روی سایت سامانه یکپارچه عرضه‌ خودروهای برقی بارگذاری می‌شود و پس از آن متقاضیان می‌توانند با مراجعه به پروفایل کاربری خود در سایت سامانه از نتیجه تخصیص خودروی انتخابی مطلع شوند.

وی اضافه کرد: با انجام فرایند نوبت‌دهی‌ها وجه بلوکه شده مشتریان در حساب‌های وکالتی آزاد شده و بسیاری از بانک‌ها نیز از روز دوشنبه 100 میلیون تومان مشتریان را آزاد کرده و اجازه برداشت داده‌اند.


نظرات شما
آخرین اخبار