شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲
تولید و تجارت

مدیرعامل گروه فولاد مبارکه در بازدید از شرکت فولاد توان‌آور آسیا

مدیرعامل گروه فولاد مبارکه در بازدید از شرکت فولاد توان‌آور آسیا
رسیدن به ظرفیتهای اسمی در تمامی شرکتهای گروه فولاد مبارکه از الزامات است
  بزرگنمايي:

پایگاه خبری شاخص بازار، محمدیاسر طیب نیا، مدیرعامل گروه فولاد مبارکه اصفهان، در بازدید از شرکت توان‌آور آسیا، بر اهمیت استفاده از ظرفیت‌های موجود در همه خطوط تولید گروه فولاد مبارکه تأکید کرد. او بیان کرد که رسیدن به ظرفیت اسمی نه‌فقط در این شرکت بلکه در کل شرکت‌های گروه فولاد مبارکه از الزامات و راهبردهای اساسی است. وی با بیان اینکه در این شرکت در سال جاری باید برای تولید 120 هزار تن برنامه‌ریزی داشته باشیم، گفت: اگرچه در مسیر رسیدن به ظرفیت‌های حداکثری مشکلات زیادی وجود دارد؛ اما باید همان‌گونه که طی سالیان اخیر از این موانع عبور کرده‌ایم در این مجموعه نیز برای عبور از این مشکلات و تحقق اهداف مصمم باشیم.


طیب‌نیا با تأکید بر اینکه فولاد مبارکه برای تحقق اهداف این شرکت نیز حمایت‌های لازم را خواهد داشت، گفت: اجرای طرح‌های توسعه شرکت توان‌آور آسیا باید باقوت و با برنامه‌ریزی منظم پیگیری شود تا به یاری خداوند در انتهای سال 1404 شاهد وارد مدار شدن توسعه‌های شرکت باشیم.


در جریان این بازدید، رامین بختیاری عضو هیئت‌مدیره شرکت توان‌آور آسیا با ارائه گزارشی از روند تولید و برنامه‌های توسعه این شرکت گفت: محصول اصلی این شرکت ورق قلع اندوه با ظرفیت اسمی 150 هزار تن در سال است که متأسفانه به دلیل محدودیت‌هایی که در تأمین ورق سیاه شرکت داریم به‌طور میانگین 50 تا 60 هزار تن محصول تولید می‌شود.


وی با اشاره به سود و زیان خالص این شرکت گفت در سال 1401 مبلغ 408 میلیارد تومان سود خالص این شرکت بوده است که امیدواریم باهدف‌گذاری که به شرکت مادر یعنی فولاد مبارکه نیز اعلام شده است سود خالص 1402 نیز به بیش از این میزان افزایش یابد.


بختیاری از تحقق 380 میلیارد تومان سود در 6 ماهه نخست سال جاری در این شرکت خبر داد و گفت: تا پیش از سال 98 این شرکت زیان انباشته داشته است؛ اما از این سال به بعد زیان انباشته به صفر رسیده و به سمت سود انباشته سیر صعودی خود را طی کرده است.


وی در خصوص کیفیت ورق قلع اندود تولیدی در شرکت توان‌آور آسیا گفت: به اذعان مصرف‌کنندگان ورق‌های تولیدی این شرکت از بالاترین کیفیت در مقایسه با سایر محصولات قلع اندود تولیدی در کشور برخوردار است.


بختیاری در بخش دیگری از گزارش خود توضیحاتی پیرامون تعداد نیروی انسانی شاغل و افتخارات کسب‌شده، اهداف، برنامه‌ها و نیازهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری و زیرساختی شرکت بیان کرد.


وی در بخش پایانی سخنان خود از برنامه‌ریزی شرکت برای تصفیه و بازچرخانی پساب شهرهای فرخ شهر و شهرکرد در خطوط شرکت به‌عنوان یکی از راهکارهای تأمین آب خطوط تولید شرکت نام برد.


نظرات شما
آگهی ها
بانک ملی ایران
بنر شاخص بازار 3

آخرین اخبار